Mums svarīgs Jūsu viedoklis!
Pievienot atsauksmi
Paldies Olimp autoskolai un instruktoram Andrejam, par ļoti labu apmācību, tagad tiesibas ir kabatā.

Ich kann diese Fahrschule absolut empfehlen! Die Ausbildung ist extrem professionell und strukturiert. Man merkt sofort, dass hier viel Erfahrung vorhanden ist und die Schüler wirklich gezielt auf die Prüfung vorbereitet werden.
Besonders beeindruckt hat mich die ruhige und souveräne Art während der Fahrstunden. Selbst wenn man nervös ist, wird einem Schritt für Schritt die Unsicherheit genommen. Dadurch gewinnt man schnell Vertrauen und entwickelt die nötige Souveränität für die Prüfung und den späteren Straßenverkehr.
Die Vorbereitung auf die praktische Prüfung war hervorragend – alle wichtigen Situationen wurden trainiert und verständlich erklärt. Man fühlt sich wirklich sicher, wenn man zur Prüfung geht.
Ganz besondere Grüße und ein großes Dankeschön an Marina und Elja! Ihr macht einen super Job – mit viel Geduld, Ruhe und Professionalität.
Klare 5 Sterne und absolute Empfehlung! 🚗👏

Ļoti laba autoskola! Man iepriekš bija slikta pieredze citā autoskolā, bet šeit attieksme bija daudz labāka. Instruktors bija pacietīgs, mierīgs un visu labi izskaidroja. Pateicoties viņam jutos daudz pārliecinātāka pie stūres. Noteikti iesaku šo autoskolu!

Lieliska autoskola ar profesionālu pieeju! Pateicoties Autoskola Olimps, es nokārtoju eksāmenus un ieguvu vadītāja apliecību. Instruktori ir zinoši, mierīgi un ļoti atsaucīgi. Iesaku ikvienam!

Labākā autoskola visā Rīgā! Instruktori ir laipni, pacietīgi un ļoti saprotoši. Visu izskaidro ļoti detalizēti un mierīgi, gatavi atkārtot tik reižu, cik nepieciešams. Mācīties bija ļoti interesanti un komfortabli.
Īpaša pateicība Andrejam Biberam un Ruslanam Kotovam — Dieva doti instruktori! Pateicoties viņu atbalstam, šodien ieguvu autovadītāja apliecību — tas ir arī viņu nopelns! No sirds iesaku! 🚗✨

Ļoti labs instruktors Andrejs , iemācija man braukt ar benzīna manuālo kārbu kad biju pieradis pie dīzeļa, izbraucām visādas viltīgas vietas un speciālos manevrus, eksāmenu noliku. Liels paldies!!

Liels paldies, instruktoram Karenam! Ļoti palīdzēja labāk pārzināt Rīgas ielas un ceļus. Ieguvu daudz vajadzīgas zināšanas!

Pirms eksāmena pāris reizes izbraucu ar Andreju un Ruslanu, lai pierastu braukt ar CSDD eksāmena auto Kia Ceed. Pateicoties jums, eksāmenā bija mazāks stress, jo man trāpījās tieši Kia. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi! Paldies un tiekamies uz ceļa! 🙂
